• ÚNIA PRE ZDRAVŠIE SRDCE

  POMÁHAME ĽUĎOM
  S CHORÝM SRDCOM

  VIAC INFORMÁCIÍ

 • NA OCHORENIA SRDCA A CIEV
  UMIERA KAŽDÝ DRUHÝ SLOVÁK

  Slovensko je v európskom rebríčku úmrtnosti na srdcovocievne ochorenia na jednom
  z najhorších miest v Európe. Horšie sú na tom v rámci Európskej únie iba Rumunsko
  a Bulharsko. V roku 2012 podľahlo týmto chorobám takmer 30.000 ľudí.

  VIAC INFORMÁCIÍ

Aktuality

Poznáte liečebné kúpele určené pre kardiakov ?

07. Októbra 2020

S nárastom stresu v životnom štýle a ďalšími faktormi, ktoré spôsobujú všeobecnú nerovnováhu v zdraví, je pravidelná návšteva liečebných kúpeľov fantastickým spôsobom, ako zabezpečiť, aby vaše zdravie zostalo na dobrej ceste a v počiatočnom štádiu mohlo zabrániť vzniku chronických chorôb. Tím lekárov, ktorý je vám k dispozícii v Kúpeľoch Sliač, má možnosť skontrolovať a pokračovať vo vašej liečbe, či nájsť opäť rovnováhu na zaistenie vášho optimálneho zdravia.

Bez ohľadu na to, či hľadáte oddych alebo sa venujete vážnejším zdravotným problémom, liečebné kúpele vám zaistia pokoj pri vedomí, že ste v rukách plne kvalifikovaných odborníkov, ktorí majú na srdci vaše najlepšie záujmy. Účinnosť a efektívnosť sú kľúčovými slovami pre ponúkané pobyty, ktoré sú vhodné pre pacientov so srdcovocievnymi ochoreniami. Minerálne pramene sú liekom po stáročia a blahodarne vplývajú na ľudský organizmus, práve ich jedinečné zloženie dokáže pomôcť viac ako ktorýkoľvek lekársky zákrok. Výhodou je, že pobyt zahŕňa aj diagnostiku a množstvo lekárskych vyšetrení, ku ktorým by sa klienti nedostali a na absolvovanie ktorých, by inak čakali  aj viac týždňov.

Návšteva liečebných kúpeľov musí byť skutočnou výzvou a zaisťuje, aby tí najlepší lekárski odborníci spojili svoje vedomosti a zručnosti so službami kvalitného kúpeľného zariadenia. Doprajte si tú najlepšiu starostlivosť spolu s revitalizačnými procedúrami, vďaka ktorým budete okamžite cítiť úľavu a zlepšenie zdravotného stavu!

Jeden taký špeciálny je možné si objednať v Kúpeľoch Sliač pod názvom POBYT ZDRAVÉ SRDCE.

V cene tohto pobytu je zahrnuté ubytovanie, polpenzia a procedúry, ktoré pozostávajú z 1×minerálnej  vane + zábalu, z aplikácie troch plynových injekcií, jednom pobyte v biovaku, jednej klasickej masáži a dvoch vstupoch do rehabilitačného bazéna v rozsahu jednej hodiny pre jednu osobu.

V hodnote pobytu je taktiež komplexná diagnostika cievneho aparátu: úplná echokardiografia, artériografia, EKG, denná kontrola krvného tlaku a hmotnosti. Urobia sa im aj laboratórne vyšetrenia: krvný obraz, glukóza, pečeňové testy (ALT, AST, GMT, bilirubín), obličkové testy (urea, kreatinín, kyselina močová), minerály (natrium, kalium), lipidy (celkový cholesterol, LDL, HDL, triaglyceridy) U klientov užívajúcich Warfarín sa realizuje aj INR test na zrážanie krv.

POBYT ZDRAVÉ SRDCE je skvelá príležitosť pre ľudí ktorí si vážia svoj čas aj zdravie a chcú vedieť, ako na tom je ich organizmus a vedia, že prevencia je účinnejšia ako liečba.

Objavte výber aj iných liečebných pobytov v kúpeľoch a kontaktujte obchodné oddelenie, kde vám poskytnú cenné rady, ako prispôsobiť ten pravý program vašim individuálnym potrebám. Zavolajte na 0917 475 506 alebo sa  informujte tu: sales@spa-sliac.sk, www.spa-sliac.sk.

Tlačové správy
15
SEP
2019
Spoločne vybehnime-vykročme za zdravším srdcom už 20.9.2019 pri OC Eurovea.
12
SEP
2019
Odborné edukácie, názorné ukážky a pohybové aktivity. Toto všetko a omnoho viac prinesie ďalší...
03
OKT
2017
Bratislavu a Košice spojí v piatok a sobotu Beh zdravia s podtitulom Vykročte alebo vybehnite...
Ďalšie tlačové správy
Zatvoriť